0320-605 00             info@aromdekor.se

Inloggad som:

Ny kund

Glömt Lösenord

Skriv in din e-postadress och klicka sedan på "Skicka". En länk för att skapa ett nytt lösenord kommer att skickas till dig.

KONTAKTA OSS

  Öppettider 

Måndag-Torsdag: 7:30-16:30
Fredagar: 7:30-16:00

 

 Besöksadress

Arom-dekor Kemi AB
Europavägen 1
SE 512 91 Sexdrega

 E-post

info@aromdekor.se

 

 Telefon

Kundtjänst: +46 320-605 00

 

 Chatt

Vår chatt hittar du nere i högra hörnet.



Kontaktlista

Order/kundtjänst Sverige

Kirsti Frette Ljunggren

Customer Service and Sales

+46 (0)320-605 00

 kirsti@aromdekor.se

Viktoria Bengtsson

Customer Service and Sales

+46 (0)320-605 00

viktoria@aromdekor.se

Hanna Skoglund

Customer Service and Sales

+46 (0)320-605 00

hanna@aromdekor.se


Sälj - Sverige

Herman Bruno

Sales Manager, Sweden

 +46 (0)320-609 81

herman@aromdekor.se

Gustaf Skoglund

Key Account Manager

+46 (0)320-79 45 97

gustaf@aromdekor.se

Birgitta Ottosdotter

Key Account Manager 

 +46 (0)320 - 79 48 81

birgitta@aromdekor.se

Ronny Brorsson

Area Sales Manager

 +46 (0)320-79 44 42

ronny@aromdekor.se

Christoffer Idh

Area Sales Manager

 +46 (0)320 - 79 48 87

christoffer@aromdekor.se

Jim Uusitalo

Area Sales Manager

+46 (0)320-79 44 41

jim.u@aromdekor.se

Marcus Blomqvist

Area Sales Manager

 +46 (0)320-609 71

marcus@aromdekor.se

Björn Vackmyr

Area Sales Manager, Private Label

+46 (0) 320 - 79 45 93

bjorn@aromdekor.se

Per Ljung

Area Sales Manager, Antifreeze and Heat Transfer Fluids

 +46 (0)320-79 44 40

per@aromdekor.se

 


AdBlue® -  Sverige

Niklas Hjortberg

AdBlue, Planning/Sales

+46 (0)320-79 48 86

niklas@aromdekor.se

Desale Temesghen

Adblue, Planning/Sales

 +46 (0)320–609 73

desale@aromdekor.se

 


Hållbarhet

Maria Åhman

Sustainability Manager

maria@aromdekor.se

+46 (0) 320 - 79 45 94

 


EKONOMI

Mari Wester

Financial Manager

  +46 (0)320-79 44 43

mari@aromdekor.se

Produktion

Rebwar Sabir

Foreman Production

  reba@aromdekor.se